Ny Sandfeldvej 50 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Brande - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Brande. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

To af de seneste boliger, der er kommet til salg i Brande, er beliggende på Ny Sandfeldvej 50 og Martensens Allé 2. Begge er villaer, der har noget unikt at byde på.

Villaen på Ny Sandfeldvej 50 er med sine 193 m² en rummelig bolig med 6 værelser. Ejendommen har et grundareal på 774 m² og udbydes til en pris på 5.095.000 DKK.

På Martensens Allé 2 findes en villa med 5 værelser og et boligareal på 175 m². Denne ejendom har et større grundareal på 1236 m² og er prissat til 3.145.000 DKK.

Disse to boliger præsenterer interessante muligheder for de, der ønsker at bo i Brande, og tilbyder forskellige arealstørrelser og prisklasser.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler